Programozók a pokolban

Programozók a pokolban

Két ördög találkozik. Az egyik vidám a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút.
– Miért vagy szomorú?
– Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a halott programozók.
– Miféle gondokat?
– Például tegnap az egyik láncfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása.


Közzétéve

itt:

, írta:

Cimkék: