Mélyhűtő helyett

Mélyhűtő helyett

– Miért teszi az informatikus a megmaradt kaját a mélyhűtő helyett a számítógép alá?
– ???
– Mert Windows alatt minden lefagy!


Közzétéve

itt:

, írta:

Cimkék: